PHILIPS ActionFit TASH402BK Bluetooth Kulaklık Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri
  1. Anasayfa
  2. İnceleme

PHILIPS ActionFit TASH402BK Bluetooth Kulaklık Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri

0

PHILIPS ActionFit TASH402BK Bluetooth Kulaklık incelememizin detaylı sonuçlarını aktaracağız. Aynı zamanda “kafa bantlı” olarak da geçen PHILIPS TASH402BK neler vaat ediyor inceleme yazımızda. Keyifli okumalar. :)

p1

Özellikle spor salonu kullanıcıları ve koşucular için kablo bağı olmadan serbest hareket olanağı tanıması oldukça ideal. Kulak üstü diye tabir edilen bu kulaklık evet ne yazık ki kulakları terletiyor o nedenle hem elimde birşey taşımayayım hem de müzik keyfim devam etsin isteyenler için aşağıdaki görselde olduğu gibi bir kullanım olanağı sağlıyor.

p5

Bluetooth için bağlantı mesafesini test etmek için şu an testleri uyguladığımız www.inceleriz.com ofisimizdeki masamdan kalkıp ofis içerisinde 20 adım gittim hiçbir kesinti olmadı, Ofis dış kapsıından çıkıp apartmanın birinci katına çıkarken kesildi. Apartmanın dış kapısından çıkıp binanın etrafında döndüm. Binanın tam arka en orta bölümünde kesinti yaptı ancak o en orta bölümü geçince yine bağlantı

Yani bir binanın etrafında tam tur dolandığımda telefonum ofisteki masamdayken araya 3 oda duvarı girmiş oldu diğer daire ile birlikte.

Şarj konusunda ise ciddi anlamda şaşkınlık yaratacak bir performansa sahip. Üretici bu ürün için takribi 20 saat süre belirtmiş. Biz 16 saatten sonra pes ettik ve testi bıraktık :)

Android ve Ios ile uyumlu olan bu ürün ayarlanabilen, dönebilen ve jel destekli kafa bandı ile çok fonksiyonlu kullanım olanağı sağlıyor

p2

p3

Müzik dinlemek, Telefonla konuşmak, çağrıyı kontrol edebilmek ve sesi ayarlamak için olanak sağlayan ürün Bluetooth 5.0 standardını kullanmaktadır. Desteklediği profiller A2DP AVRCP HFP HSP protokolleridir. Eko ve gürültü önleyici mikrofon özelliğine sahip olan PHILIPS ActionFit kulaklık için suya dayanıklılık değeri IPX4 dür. Yani terlemeye dayanıklı olsa da direkt sıvı temasından kaçınmanız gerekir.

Öneri:  ÇİN SEGMENTİNİN EN ÜSTÜN KLİMASI * MIDEA BREEZELESS

p6

Kulaklık üzerinde desibelmetre ile yaptığımız kontrolde 88.3 desibel seviyesini 3600hz frekansında gördük.

p7

Uzun süreli kullanım ve yapılan testler sonrası (Kulaklık 6 aydan fazla süre test edilmiştir) batarya performansında düşüş gözlemlenmemiş, ürün performansında düşüş yaşanmamıştır. Stereo deneyimini sizlere etkin baslar ve tatlı tizler ile sunacak olan ürün Spotify üzerinden dinlenen Erkin Koray – Zerrin Özer – Kıraç – Metallica – Guns N Roses ve daha nice baş yapıtların mimarlarını keyif ile dinlemenizi sağlayacaktır.

Müzikle kalın, bizimle kalın. HOŞÇAKALIN :)

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir