Raylı LED Spotlar İşe Yarar mı?
  1. Anasayfa
  2. İnceleme

Raylı LED Spotlar İşe Yarar mı?

0

Düşünün ki bir Aksesuar ve Takı işletmeniz var, müşterileriniz ürünlerinizi görmek için işletmenizden içeri giriyor fakat ışıklandırma o kadar zayıf ve kötü ki, malınız kendisini göstereiyor ve siz satış yapamıyorsunuz. Sakın bu satırları bir ürün tanıtımı veya reklam satırları zannetmeyin zira gerçek yaşanmış konudur. Sevgili Baldız ve Bacanağımın işletmesi olan Ada Takı Akesusar bu konudan oldukça muzdarip durumdaydı.

Biraz araştırma yaptıktan sonra bu spotların internette çok fazla reklam ile öne çıkarıldığını gördüm ve radarıma girdi. Önce numune olarak bir parti sipariş verdik ve ürünler geldi.

Rayli LED Spot

Ürünler gelir gelmez hemen söktüm ve kontrolleri sağladım.

Rayli led spot
Led Spot Rayli

Estetik olarak tasarlanmış olan dizaynı açık konuşmak gerekirse oldukça ucuz üretim olarak tasarlanmış, Raylarda tutunma becerileri düşük, kasanın metal olması avantaj olsa da büyük bölümü kesit olarak inanılmaz ince. Elektrik iletimini sağlayack olan metal pabuçlar oldukça esnek ve kırılgan.

ray spot ayagi
led spot ic yapisi

Yine de elbette ki ürünleri satın alınan fiyatlarına göre mukayese etmek gerekiyor yani satın alırken neye ne kadar para ödediğinizi bilmenizi ve ona göre satın almanızı isteriz.

Led spot rayi
spot rayi

Ürünü bir süre kullandıktan sonra bir tanesinin LED CHIP ne yazık ki arıza yaptı şu an yanmıyor. Yine de sonuç odaklı bakacak olursa aldığı paranın karşılığını işletmeye kattığı değer ile veriyor.

led spot beyaz
Ada Taki Fethiye
Öneri:  Anker Soundcore Life Q10i Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık İnceleme
    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir