Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro Sinyal Tekrarlayıcı Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri
  1. Anasayfa
  2. İnceleme

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro Sinyal Tekrarlayıcı Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri

0

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro Sinyal Tekrarlayıcı tam olarak ihtiyacınız olan ürün olabilir. Xiaomi firmasının Wifi Sinyal Tekrarlayıcı olarak ürettiği bu ürün ile modeminiz uzakta kalıyor ise yahut evin tamamında internet kullanmak istiyor ama zorluk yaşıyorsanız prize takın ve bir kaç dakika içinde kurulumunu yapın. Keyifli okumalar. :)

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro Teknik Özellikler

Xiaomi firmasının Range Extender sınıfında piyasaya sürdüğü 2 üründen biri olan Mi Wi-Fi Range Extender Pro fiyat/performans noktasında oldukça iyi iş çıkarıyor. Ek bir kablo barındırmayan, tak çalıştır mantığıyla yer kaplamayan bu ürün deneyimlerimize göre oldukça stabil çalışıyor. Aynı anda 16 cihaza kadar bağlanmaya izin veren, 2×2 harici anten ve 300 MB/s‘ye kadar sağladığı hız ile ADSL veya VDSL kullanıcıları için bu model yeterli iken yüksek hızda Fiber kullanıcıları için Xiaomi Mi Wifi AC1200 1200 Mbps Wifi Güçlendirici modeli öneriliyor.

Ürün Modeli : R03
Ürün Boyutu : 80x54x70mm
CPU : MT7628K 580 MHz
ROM : 2 MB
RAM : 8MB
Anten Tipi/Sayısı : 2 Harici Anten
Kablosuz Standartları : IEEE 802.11b/g/n
Sinyal Hızı : 2,4 GHz, 300 MB/sn
Kablosuz Güvenliği : WPA-SPK/WPA2-PSK
Güç : 100-240V/0,35 A

Çalışma Sıcaklığı : 0-40°C
Çalışma Nem Düzeyi : %10-%90 BN (Yoğuşmasız)
Saklama Koşulları : -40°C – 70°C
Saklama Nem Düzeyi : %5-%90 BN (Yoğuşmasız)
Güç Tüketimi : 3,57 W

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro Kurulumu

Cihazı prize taktığınızda üzerinde turuncu bir ışık yanıp sönecektir. Mi Home uygulamasını indirin ve Wi-Fi üzerinden xiaomi-repeater-v3… şeklinde devam eden ağ adını bulup bağlanın.

Ardından Mi Home uygulamasına dönüş yapın, genelde Mi Wi-Fi Range Extender Pro cihazını otomatik olarak algılar. Ancak siz de sağ üstten cihaz eklemeye tıklayıp yakındaki cihazların taranmasını sağlayarak ilerleyebilirsiniz.

Öneri:  Buzdolabı Aylık Tüketimi Ne Kadar Olur?

Bu aşamada ürünü seçtikten sonra aşağıdaki ekran gelecektir. Cihaza bağlanma aşamasında kullandığınız mevcut internet ağını seçip şifreyi girmenizi isteyecektir.

Bu işlemin ardından aşağıdaki ekran geldiğinde işleminiz tamam demektir. Aynı zamanda cihazınızın üzerinde yanan ışık maviye dönmüş olacaktır. (Görseli aşağıda) Bu ekranın en üstünde cihazın bilgileri ve sinyal gücü yer alır. Sinyal gücünü takip ederek cihazınızı en iyi yerde konumlandırabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki Wi-Fi ayarları kısmından Range Extender Pro cihazınızın ağ adı ve şifresini değiştirebilirsiniz. Bu aşamaların herhangi birinde sorun yaşamanız halinde ise cihazı prize taktığınızda aşağı bakan bölümünde küçük bir reset butonu bulunur. Sivri uçlu bir kürdan yardımıyla reset tuşuna 10 saniye basılı tutun, led ışık turuncu yanıp sönmeye başladığında sıfırlanmış demektir.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir